Aktualności

Zobacz szczegóły

IX Konferencja Weterynaryjna

Katedra Rozrodu Zwierząt z Kliniką Wydziału Medycyny Weterynaryjnej Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie wraz z Vet4Vet Marek Wojtacki mają zaszczyt zaprosić na IX Konferencję Weterynaryjną Kliniki Zdrowia i Rozrodu Bydła „Choroby wymienia, embriotransfer, choroby metaboliczne i zakaźne bydła”, która odbędzie się w dn. 20-21.09.2019 r. w Ciechanowcu.

Zobacz szczegóły

Konferencje z Vetoquinol

Zapraszamy Państwa na cykl spotkań edukacyjnych z zakresu dermatologii i kardiologii zwierząt towarzyszących. Opłata za udział w szkoleniu wynosi 100 zł brutto/osobę i zawiera udział w wykładach, materiały szkoleniowe, catering zgodnie z programem.

Zobacz szczegóły

Walentynki Kardiologiczne

Polskie Towarzystwo Nauk Weterynaryjnych Oddział we Wrocławiu, Katedra Chorób Wewnętrznych z Kliniką Koni, Psów i Kotów Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu, Boehringer Ingelheim i Vetoquinol zapraszają na spotkanie z kardiologią w weekend poprzedzający Noc Kupały (15.06.2019r.), czyli na „Walentynki Kardiologiczne” w Ponadregionalnym Rolniczym Centrum Kongresowym we Wrocławiu-Pawłowicach, ul. Pawłowicka 87/89 Wrocław.