Aktualności

Zobacz szczegóły

XI Konferencja Weterynaryjna
Konferencja została odwołana.

Katedra Rozrodu Zwierząt z Kliniką Wydziału Medycyny Weterynaryjnej Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie wraz z Vet4Vet Marek Wojtacki mają zaszczyt zaprosić na XI Konferencję Weterynaryjną Kliniki Zdrowia i Rozrodu

„Synchronizacja rui u jałówek, zastosowanie progesteronu w rozrodzie bydła, rozród bydła mięsnego, zapalenia macicy i wymienia, hipokalcemia i hipomagnezemia”

która odbędzie się 2-3.09.2022 r. w Hotelu Atut w Licheniu.

Zobacz szczegóły

X Konferencja Weterynaryjna
UWAGA! Zmiana daty!

Katedra Rozrodu Zwierząt z Kliniką Wydziału Medycyny Weterynaryjnej Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie wraz z Vet4Vet Marek Wojtacki mają zaszczyt zaprosić na X Konferencję Weterynaryjną Kliniki Zdrowia i Rozrodu Bydła „Problemy sztucznego unasienniania,powtarzanie ruii diagnostyka chorób metabolicznychu krów mlecznych”, która odbędzie się w dn. 04.09.2021 r. w Hotelu Atut w Licheniu.

Zobacz szczegóły

IX Konferencja Weterynaryjna

Katedra Rozrodu Zwierząt z Kliniką Wydziału Medycyny Weterynaryjnej Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie wraz z Vet4Vet Marek Wojtacki mają zaszczyt zaprosić na IX Konferencję Weterynaryjną Kliniki Zdrowia i Rozrodu Bydła „Choroby wymienia, embriotransfer, choroby metaboliczne i zakaźne bydła”, która odbędzie się w dn. 20-21.09.2019 r. w Ciechanowcu.